Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Tällä sivustolla käytetään evästeitä

Tämä sivusto hyödyntää toiminnan kannalta välttämättömiä evästeitä sekä sivuston kehittämisen mahdollistavia tilastointievästeitä. Joidenkin sisältöjen näyttäminen voi lisäksi edellyttää markkinointievästeiden hyväksymistä. Lue lisää käyttämistämme evästeistä.​​​​​​

Evästeasetukset tallennettu.

Eetu Närhi valittu lapsuusvaiheen tasovastaavaksi

Julkaistu

Eetu Närhi aloittaa uudessa tehtävässä 1.2.2023.

Eetu Närhi siirtyy seuran valmennuspuolelle Cetuksen asiakaspalvelutehtävistä ja vesiliikuntapalveluista. Eetu tunnetaan seurassa tehokkaana ja aikaansaavana työntekijänä. Eetulla on valmennuskokemusta Octopus Lohjalta ja valmistuu tradenomiksi (esihenkilötyön kehittäminen) kevään 2023 lopulla. Eetu vastaa tulevaisuudessa seuran lapsuusvaiheen valmennuksesta ja toimii tason esihenkilönä valmentajille.

Simo (Karvinen) on tehnyt valtavan upeaa ja hyvää työtä lapsuusvaiheen parissa ja odotan innolla pääseväni jatkamaan lapsuusvaiheen valmennuksen kehittämistä sekä seuran eteenpäin viemistä hänen jalanjäljissään.

Onnea uuteen tehtävään Eetu!

Asiasanat

Yhteistyössä